* Gefällt Dir diese Homepage oder meinst Du es besser zu können? Erstelle deine eigene kostenlose Homepage jetzt! *

000125a03d.jpg

H A K K I M D A

Emekli Turizmci


Doğum Tarih ve Yeri: 1961 Fatih-İstanbul


Medeni Durumu: Bekar(Hiç evlenmedim ve çocuğum yoktur)


Askerlik: Lefkoşa/KIBRIS , 1981-1982/20 Ay , (P.Onb./P.Çvş.)


Aileden yaklaşık 150 senelik Fatih-İstanbulluyum. 1966 - 1978 Yılların’da Bremen de alman disiplini ile yetiştim, yetiştirildim. Anaokul ve kreşe gittim. İlk-Orta ve Lise tahsili gördüm. Almanca diline vakıf olup, ayrıca temel meslek-turizm ingilizcem vardır.


1978 de 17 yaşım da , Varan Turizm de Hostes olarak ilk profesyonel turizmcilik hayatıma başladım. 1979 Senesinden itibaren, Anadolu ve Doğu-Anadolu kültür turlarında almanca tercüman-rehberliği yaptım. İstanbul, Antalya ve Muğla bölgelerinde turizmci olarak çalıştım. Bu süre zarfında değişik Seyahat-Acenteleri ve Oteller de , ayrıca alman-callcenters firmasında farklı görevlerde, orta düzeyde yöneticilik ve sorumluluk alanlarında hizmetlerde bulundum. 2010 yılı itibariyle emekli oldum.


Özel tecrübe ve ön vasıf-Niteliklerim: Liderlik vasıfları güçlü, personel yönetimi ve işlerin takibi konusunda alman disiplinine hakim. Hedef ve çözüm odaklı, pratik, analitik düşünebilen. Microsoft-Office programlarını kullanabilen. Bütçe, gider ve gelirler konusunda tecrübeli. Müşteri odaklılık, planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip.


Özel İlgi Alanlarım: Turizm/Tarih/Arkeoloji + Edebiyat/Felsefe/Fizik ve Uzaybilimi.

Sanat/Sanatçı: Gülse Birsel + Cem Yılmaz

Kitap/Yazar: Arthur Schopenhauer + Charles Bukowski - Thomas Bernhard - Emil M. Cioran


Teşekkür ve saygılarımla,

Oktay YAZICI

*Not: Ciddi iş tekliflerine açığım. İrtibat için lütfen E-Mail gönderiniz.

E-Mail:

E-Mail - galata.homepage.eu

ofisburo@hotmail.com
out.gif

Almanca Ders-Tercüme ve Refakat Hizmetleri

Ders-Tercüme-Çeviri-Görüşme ve her türlü yazışmalarınız da 24 saat hizmetinizdeyiz.

Neden Almanca: 1.- Almanca 350 milyondan fazla kişinin ana dilidir. 2.- Almanca, Almanya’nın yanı sıra tüm Avrupa-Birliğin de (EU) en geçerli ve önemli bir lisandır. 3.- Almanca, dünya genelinde altıncı, Avrupa genelinde en çok konuşulan dildir. 4.- Almanya dünyanın en istikrarlı ülkelerinden biridir ve AB’nin en önemli Kurucusu ve üyesidir. Türkiye ile çok güçlü ekonomik ve tarihi ilişkilere sahiptir.

DANIŞMANLIK-SERVİSİ:

Her tür almanca iş ve özel tercümeleriniz, çevirileriniz ve refakat hizmetleriniz için lütfen bizi arayınız. - Bizimle, yüksek kaliteli "Almancadan Türkçeye ve Türkçeden Almancaya" çeviri hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

GARANTİLİ BİREBİR ALMANCA:

İşkadınlarımız ve işadamlarımıza, şirketlere, çalışanlara, öğrencilere ve gruplara her seviyede yoğun programlarla birebir eğitim. Birebir veya grup eğitimi , dilediğiniz gün ve saatte size özel programlar ve istediginiz yerde eğitim alma imkanı. - Özel okul öğrencilerine dersler almanca olarak anlatılır. İşkadını ve işadamlarımıza ofislerinde almanca gramer + pratik ders verilir.

NEDEN ÖZEL DERS:

Özel ders öğrencinin zeka seviyesine göre yapılır, çok yüksek verim alınır ve başarı saglanir. Öğrenci ile ilgilenme daha fazladır. Velinin sürekli bilgilendirilmesi mümkündür. Modern ve çağdas eğitim metodudur. Bir sınıfta bir öğretmen bir öğrenci ile 3 dakika ilgilenebilirken, özel derste 120 dakika boyunca öğrenci ile ilgilenilir. Anlamadığı konular tekrar anlatılır. Konu ile ilgili birçok soru çözülerek konu pekiştirilir. Dikkat dağınıklığı, anlama zorluğu, hiperaktif öğrencilerde yüksek başarı sağlanır. Özel ders (genellikle) öğrencinin evinde olduğu için velinin öğrencisini kontrol etmesi ve gelişimini takip etmesi daha kolaydır.


i284571214504527992._szw1280h1280_4a887.png

Refakat Hizmetlerimiz:

Refakatçi arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.Evde veya hastanede refakatçi hizmeti sağlamaktayız. Hastalık her insanın başına aniden gelebilecek olan hayatın gerçekleri arasında yer alıyor. Bu hastalıklar kimi zaman kısa süre içerisinde atlatılabiliyorken, kimi zaman ise uzun süre hastanede tedavi görmeyi gerektiriyor. Hastanede uzun süre kalan hastaların aileleri ve yakınları her zaman hastanın yanında olamıyor. Hastanın yanında her daim birinin durması da ailenim içini rahatlatan unsurlar arasında yer alıyor.

YAŞLI BAKIMI

Yaşlılarımıza her türlü şefkatli ve anlayış dolu bakım-hizmetleri verilir.

Not: Almanya da çocukluğumdan itibaren 10 senelik yaşlıların bakımı ve ayrıca hayvan ve köpek bakıcılığı hizmet tecrübem vardır. - Ancak bu bir hasta bakımı-bakıcılığı ilanı değildir, sadece genel yaşlılık-bakımını içerir ve kapsar mahiyetdedir. Yanında arkadaşlık, yemek yedirme, ilaçların verilmesi ve birlikte vakit geçirilmesi. Gezinti, alışveriş, oyun, eğlence, tatil ve böylesi gibi hizmetleri kapsar yalnızca.

Yaşlıları düşündüğümüz zaman genellikle bize yardım eden, çocuklarımıza bakmamızda yardımcı olan kişiler olarak görürüz ya da düşünürüz. Fakat bazı durumlarda maalesef onlarında çocuklar gibi bakıma ihtiyacı olabilmektedir. Bu da yaşlı bakıcısı hizmeti ile sağlanabilecek bir şeydir. Aslında, çoğu insan bakıcıların yalnızca çocuklara baktığını düşünür. Fakat günümüzde yaşlı bakıcılığı mesleği de oldukça gelişmiş ve güvenilir bir hale gelmiştir. Sizde (Özel) Yaşlı bakıcısı arıyorum diyorsanız, lütfen bilgi için E-Mail gönderiniz.

Yaşlı bakımı size ne gibi faydalar sağlar?

Arkadaş olur; Birçok yaşlı yalnızlıktan şikayet eder. İyi bir yaşlı bakıcısı, ona güzel bir arkadaşlık sunacaktır. Bildiğiniz gibi Yaşlı bakımı, yaşlıların sürekli yanında olur. Genellikle bir çalışandan daha çok aile üyeleri gibi olurlar. Yaşlı bakıcılar, yatalak olan yaşlıların yıkanmasından yemek yemesine, ilacından iğnesine kadar birçok konuda destek çıkar. Her konuda yardımcı olur: Bir yaşlı bakıcısı, diğer insani ihtiyaçları da denetler. Bakıcılar (gerektiğin de, elinden geldiğince) yemek pişirebilir, market alışverişi de yapabilir.

HAYVAN BAKIMI

"Kuşlar yemek yer iken yolunu değiştireni, elbet dünya incitir." - (Aşk-ı Sufi)

Hayvanlarınıza, kedi ve köpek, sizlerin istediğiniz zaman ve yerde, yine sizlerin vereceğiniz tüm talimatlara harfiyen uygun olarak, şefkat ve özenle bakımları yapılır.

Not: Almanya da çocukluğumdan itibaren 10 senelik yaşlıların bakımı ve ayrıca hayvan ve köpek bakıcılığı hizmet tecrübem vardır. Detaylı bilgi için lütfen E-Mail gönderiniz.

Kedi ve Köpek Bakımı, son zamanlarda ihtiyaç duyulan meslek kollarından birisidir. Tatile ya da iş için seyahate çıktığınız zaman evdeki dostunuzu bir yere bırakamıyor, bakım evine vermeye de güvenemiyorsanız evde kedi ve köpek bakımı hizmeti alabilirsiniz. Son zamanlarda gelişen bu hizmet sayesinde evcil dostlarınız kendi evlerinde bakılmanın da keyfini sürecek.

Hayvan bakımı ne gibi hizmetler sunuyor?

Kedi ve köpeğin günlük tuvalet ihtiyaçlarını sağlıyor. Köpeği hem tuvalet hem de oyun ihtiyacı için gezdiriyor Mama kaplarını temizliyor, dolduruyor Su kaplarını temizliyor, suyu tazeliyor. Eğer hayvan ilaç kullanıyorsa ilaçlarını veriyor. Acil durumlarda sahibine ulaşıyor. - Evcil hayvan bakımı konusunda herkese güvenmeyin, bu anlamda güvenilir ve işini severek yapan, bilen ve aynı zamanda ciddi hayvan sevgisi barındıran kişileri tercih ediniz.
galata.homepage.eu galata.homepage.eu galata.homepage.eu galata.homepage.eu
Alle Rechte Vorbehalten (Copyrightİ2001-2020) Tüm Yasal Hakları Saklıdır.

Yukari